32 B sütyen ölçüsü nedir?

32 B sütyen ölçüsü nedir? 32 B sütyen ölçüsü nedir?, 32B sütyen Kaç Beden?, Sütyen bedenleri B ve C ne demek?, Sütyen ABC neyi ifade eder?, Sütyen harfleri ne anlama gelir?

32B sütyen Kaç Beden?

32B sütyen Kaç Beden?, Beden ve göğüs ölçüsü eşit oranda büyükse: B CUP. (Örneğin; Göğüs 90, beden ölçüsü 85 olduğunda "90 B" sütyen verilir.) Beden ölçüsünün göğüs ölçüsünden 1 beden darsa: C CUP. (Örneğin; Göğüs 90, beden ölçüsü 85 olduğunda "85 C" sütyen verilir.)

Sütyen bedenleri B ve C ne demek?

Sütyen bedenleri B ve C ne demek?, Cup ölçüsü göğüs büyüklüğünü ifade eder. A Cup en küçük, DD ve E Cup ise en büyük göğüsleri ifade eder. Standart beden B Cup'dır, ürün üzerinde Cup belirtilmemişse B dir. Örneğin 80B ile 80C sütyenlerde beden ölçüsü (sırt genişliği) aynıdır fakat göğüs büyüklüğü C cup sütyende biraz daha büyüktür.

Sütyen ABC neyi ifade eder?

Sütyen ABC neyi ifade eder?, A, en küçük kap bedeni olup bant boyuna göre farklı değerler alabilir. Sırasıyla büyükten küçüğe doğru A, B, C, D şeklinde ilerler. D beden en büyük kap değeridir ve göğüs ölçüsü büyüdükçe, bazı markalarda DD, DDD şeklinde bazı markalarda ise E (DD) ve F (DDD) şeklinde belirlenir.

Sütyen harfleri ne anlama gelir?

Sütyen harfleri ne anlama gelir?, Sütyen ölçülerinin A, B veya C gibi harflerle belirtilen kısmı ise doğrudan meme büyüklüğünün derecesini gösterir; “kup” veya “kap” ölçüsü olarak bilinir. A en küçük meme hacmini işaret ederken, E en büyük meme hacmini belirtir.

32 B kac beden?

32 B kac beden?, Bu ölçü sütyen ölçülerinden birini verir ve beşerli olarak kısaltılır. (örneğin 75, 80, 85). Harfler ise kup olarak adlandırılan göğüs büyüklüğünü belirler. En küçük kup A'dır.

Sütyende 32 B ne demek?

Sütyende 32 B ne demek?, Göğüs altı çevresi ölçümü: 75 beden sütyen için temel ölçüm, 73-77 cm arasındaki göğüs altı çevresine denk gelir.

En küçük sütyen ölçüsü kaç?

En küçük sütyen ölçüsü kaç?, Yani memenizin büyüklüğü ile ilgili değildir. Sadece sırtınızın genişliğini gösterir. Meme ölçüleri ise (A-B-C) gibi harflerle sembolize edilir. Örneğin bant ölçüsü 80 olan bir kadının memesinin büyüklüğü A cup (kap diye okunur :=) ise sütyeni 80 A'dır.

36 beden sütyen kaç numara?

36 beden sütyen kaç numara?, 68-72 cm arasındaki göğüs altı çevresine sahipseniz 70 beden sütyenler size uygundur. Bu ölçüm, göğüs altından, sırtın tam ortasından geçen bir çizgi üzerinden alınır.

32 beden kaç yaş?

32 beden kaç yaş?, Örneğin 80B ile 80C sütyenlerde beden ölçüsü (sırt genişliği) aynıdır fakat göğüs büyüklüğü C kap sütyende biraz daha büyüktür. Kap ifadesi bazı markalarda "cup" olarak da geçebilir, aynı şeyi ifade eder.

75 beden meme ne kadar?

75 beden meme ne kadar?, Küçük bir sütyen kullanıyorsanız, askıları her zaman havada kalacaktır. Bu da sürekli olarak askıların düşmesine neden olur. Göğüsleriniz büyük ancak sütyeniniz küçük ise, kuplar da küçük gelecektir. Ön kısımda potluk olur.